Trailers / 2025 CM Truck Beds 8’6″82/57/42 Pearl White ER Bed Stock No: KD00392257
AG 98 Trailers
Truck Bed
Quick Specs
| Location: | Okeechobee, FL |
| Stock Number: | KD00392257 |
| Trailer Type: | Truck Bed |
| Color: | Pearl White |
| Length x Width: | 8.5' 102" x 6.8' 81.60" |
| Axles: | 0 |
| Condition: | Used |
Dimensions & Capacity
| Axles: | 0 |
| Length: | 8.5' 102" |
| Width: | 6.8' 81.60" |
Options
| Frame Type: | Steel |
Additional Information
| VIN: | TB ER-02825742 |
| Stock Number: | KD00392257 |
| Year: | 2025 |
| Make: | CM Truck Beds |
| Model: | ER |
| Warranty: | 3 years |
Recently Viewed Trailers
Price:$5,698
Financing from $111 / mo.
Instant • No credit impact
Financing Details
Monthly payment calculated based upon a 72 month loan, at 11.99% APR, and $5,698 total amount financed. Excludes tax, title, license, and doc fees. Not all buyers or vehicles will qualify. Minimum $0 monthly pmt required. Terms subject to change without notice.Price:$11,298
Financing from $221 / mo.
Instant • No credit impact