Trailers / 2025 CM Truck Beds8’6″/97/58/42 RD FLATBED Stock No: MB00433669, MB00434308, MB00434249
AG 98 Trailers
Truck Bed
Quick Specs
| Location: | Okeechobee, FL |
| Stock Number: | MB00433669, MB00434308, MB00434249 |
| Trailer Type: | Truck Bed |
| Color: | BLACK |
| Length x Width: | 8.5' 102" x 8.08' 96.96" |
| Axles: | 0 |
| Condition: | New |
Dimensions & Capacity
| Axles: | 0 |
| Length: | 8.5' 102" |
| Width: | 8.08' 96.96" |
Additional Information
| VIN: | TB RD-02975842 |
| Stock Number: | MB00433669, MB00434308, MB00434249 |
| Year: | 2025 |
| Make: | CM Truck Beds |
| Model: | RD |
| Warranty: | 1 years |
Recently Viewed Trailers
2024 CM Truck Bed RD Flatbed 9’4″/97/60/34 Stock No: MB00394152, MB00398784, MB00398785
Available in Okeechobee, Florida
Price:$5,298
Financing from $104 / mo.
Instant • No credit impact