Trailers / 2024 CM Truck Bed 9’4″/84/60/34SD RD Flatbed with GN Ball Stock No: MB00392577, MB00392576
AG 98 Trailers
Truck Bed
Quick Specs
| Location: | Okeechobee, FL |
| Stock Number: | MB00392577, MB00392576 |
| Trailer Type: | Truck Bed |
| Color: | BLACK |
| Length x Width: | 9.4' 112.80" x 7' 84" |
| Axles: | 0 |
| Condition: | New |
Dimensions & Capacity
| Axles: | 0 |
| Length: | 9.4' 112.80" |
| Width: | 7' 84" |
Additional Information
| VIN: | TB RD-03846034SD |
| Stock Number: | MB00392577, MB00392576 |
| Year: | 2024 |
| Make: | CM Truck Beds |
| Model: | RD |
| Warranty: | 1 years |