Trailers / 2024 CM Truck Bed RD Flatbed 9’4″/97/60/34 Stock No: MB00394152, MB00398784, MB00398785
AG 98 Trailers
Truck Bed
Quick Specs
| Location: | Okeechobee, FL |
| Stock Number: | MB00394152, MB00398784, MB00398785 |
| Trailer Type: | Truck Bed |
| Color: | BLACK |
| Length x Width: | 9.4' 112.80" x 8.08' 96.96" |
| Axles: | 0 |
| Condition: | New |
Dimensions & Capacity
| Axles: | 0 |
| Length: | 9.4' 112.80" |
| Width: | 8.08' 96.96" |
Additional Information
| VIN: | TB RD-03976034GMSD |
| Stock Number: | MB00394152, MB00398784, MB00398785 |
| Year: | 2024 |
| Make: | CM Truck Beds |
| Model: | RD |
| Warranty: | 1 years |