Trailers / 2025 CM Truck Beds RD 84/84/38/42 FLAT BED Fits 2003-2021 Dodge Single Wheel Short Bed
AG 98 Trailers
Truck Bed
Quick Specs
| Location: | Okeechobee, FL |
| VIN: | TB RD-01843842 |
| Trailer Type: | Truck Bed |
| Color: | BLACK |
| Length x Width: | 7' 84" x 7' 84" |
| Axles: | 0 |
| Condition: | New |
Dimensions & Capacity
| Axles: | 0 |
| Length: | 7' 84" |
| Width: | 7' 84" |
Options
| Frame Type: | Steel |
Additional Information
| VIN: | TB RD-01843842 |
| Year: | 2025 |
| Make: | CM Truck Beds |
| Model: | RD |
| Warranty: | 1 years |