Trailers / 2025 CM Truck Beds 8.4 x 14 Platform Bed Stock No: KI00447849
AG 98 Trailers
Truck Bed
Quick Specs
| Location: | Okeechobee, FL |
| Stock Number: | KI00447849 |
| Trailer Type: | Truck Bed |
| Color: | BLACK |
| Length x Width: | 14' 168" x 8.4' 100.80" |
| Axles: | 0 |
| Condition: | New |
Dimensions & Capacity
| Axles: | 0 |
| Length: | 14' 168" |
| Width: | 8.4' 100.80" |
Additional Information
| VIN: | TB PL-1410134 |
| Stock Number: | KI00447849 |
| Year: | 2025 |
| Make: | CM Truck Beds |
| Model: | PLAT FORM |
| Warranty: | 1 years |