Trailers / 2025 CM Truck Bed TMX 7’/84/40/42 Stock No: KE00421882
AG 98 Trailers
Truck Bed
Quick Specs
| Location: | Okeechobee, FL |
| Stock Number: | KE00421882 |
| Trailer Type: | Truck Bed |
| Color: | BLACK |
| Length x Width: | 7' 84" x 7' 84" |
| Axles: | 0 |
| Condition: | New |
Dimensions & Capacity
| Axles: | 0 |
| Length: | 7' 84" |
| Width: | 7' 84" |
Options
| Frame Type: | Steel |
Additional Information
| VIN: | TB TMX-01844042 |
| Stock Number: | KE00421882 |
| Year: | 2025 |
| Make: | CM Truck Beds |
| Model: | TMX |
| Warranty: | 1 years |