Trailers / 2025 CM Truck Beds 81/78VVSSG2M Service Body Stock No: M800431306
CM Service Body For All Single Wheel Long Bed Trucks. Headache Rack OPTIONAL, Deck 12 Gauge Galvanneal Steel With Black Lava Coating. Frame Rails (Bed Delete) 12 Gauge, Crossmembers (Bed Delete) 12 Gauge. Rear Hitch Factory, Angled Cast Fuel Fill. Clear LED Oval Rear Lighting, Bullet DOT Approved LED Marker Lights. 6 Standard Integrated Toolboxes, with Chrome T Handles, Polished Aluminum Fender Trim. 4- Tie Down Loops, Flip Top Lids with Storage.
AG 98 Trailers
Truck Bed
Quick Specs
| Location: | Okeechobee, FL |
| Stock Number: | M800431306 |
| Trailer Type: | Truck Bed |
| Color: | White |
| Length x Width: | 8.1' 97.20" x 6.5' 78" |
| Axles: | 2 |
| Condition: | New |
Dimensions & Capacity
| Axles: | 2 |
| Length: | 8.1' 97.20" |
| Width: | 6.5' 78" |
| Total Height: | 3.5' 42" |
| Interior Height: | 2' 24" |
| Interior Width: | 4.1' 49.20" |
Additional Information
| VIN: | CMG9878VVFFMLG2M |
| Stock Number: | M800431306 |
| Year: | 2025 |
| Make: | CM Truck Beds |
| Model: | Service Body |
| Warranty: | 3 years |
Recently Viewed Trailers
2025 CM Truck Beds 8’6″82/57/42 Pearl White ER Bed Stock No: KD00392257
Available in Okeechobee, Florida
Price:$9,798
Financing from $192 / mo.
Instant • No credit impact




